Dospělí
Děti
Pokoje

Dárkové certifikáty

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem, ať již při návštěvě našeho víkendového brunche nebo při degustačním obědě o několika chodech.

Dárkové certifikáty můžete využít v restauraci La Rotonde, a to pouze dle otevírací doby restaurace. Dárkový certifikát má platnost 1 rok. 

Jak dárkový certifikát získat?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí si vybrat z níže uvedených možností:

  1. Online obchod
    Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší cestu k nákupu voucheru. Stačí si vybrat z pohodlí domova nebo kanceláře daný certifikát na larotonde.cz/cz/darkove-certifikaty a určit si jednu z možností platby (platební kartou nebo převodem). Na konci nákupního procesu je voucher automaticky vygenerován dle Vašich požadavků a zaslán v elektronické podobě na Váš e-mail. 

  2. Osobně
    Dárkový certifikát si můžete zakoupit osobně u nás v hotelu Alcron hotel Praha (Štěpánská 40, Praha 1). Přijít můžete každý všední den od 10:00 do 15:00 hodin do restaurace La Rotonde a certifikát dostanete na počkání. Platit můžete kreditní/debetní kartou nebo hotově. Při nákupu 3 a více certifikátů nás prosím kontaktujte předem na alcron.operator@alcronhotel.com.

Jak provést rezervaci?

Na webových stránkách www.larotonde.cz či www.alcron.cz si v sekci PROGRAM A REZERVACE vyberete z nabídky a provedete rezervaci. 

V případě nejasností či dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na alcron.operator@alcronhotel.com. V nejbližší možné době se s Vámi spojíme.